Markanızı ileri seviyeye taşıyalım

3 Kıtada 80'den fazla ülkeye doğrudan hizmet götüren ve depolama hizmeti sunan Valour Lojistik müşterilerine kara, hava, demir ve deniz taşımacılığı yoluyla uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. 4 ülkede bulunan depo ve ofislerimizle, öz mal taşıma araçlarımızla sizlerin uluslararası operasyonunuzu üstleniyoruz.


Avrupa, Orta Doğu ve BDT ülkelerindeki yük taşımacılığı arasında şirketimiz, uluslararası standartlara (Euro 6, ISO konteyner ve diğerleri) uygun nakliye araçlarının yanı sıra, taşımacılığın sürekli hazırlığı ve kusursuz performansına da özel önem vermektedir. Özel sertifikalı sürücülerimizle Valour Lojistik, her müşterinin gereksinimlerine göre geniş bir lojistik hizmet yelpazesi sunar.


Valour Lojistik deneyimli uzman kadrosu, güçlü araç filosuyla, yurt içi ve yurt dışına yayılmış ofisleri, sahip olduğu yüksek kapasiteli depo ve antrepolarıyla, müşteri ihtiyaçlarına özel lojistik hizmetleri sunar. Uluslararası, güçlü ve global ağı ile, sizlerin dünya çapındaki lojistik ihtiyaçlarına çözüm getiren ve işini özenle yapan deneyimli bir lojistik firmasıdır.

Misyonumuz

Valour Lojistik şirketinin amacı, modern kurallara uygun hizmetlerle hem büyük hem de küçük hacimli ithalat-ihracat yapan şirketlerin ve şahısların bütün taşıma hizmetlerini hayata geçirmektir.

Vizyonumuz

Teknolojinin ve bilimin ışığında işini sürekli geliştirirken geleceğe yön veren, güçlü ve her türlü hizmet ile bölgesinde lider bir lojistik şirketi olmak.

Yönetimden Mesaj

Gelişen, değişen ve dönüşen dünyamızda hayatın bir parçası olmak ve gelecek nesillere iyilikle anacakları izler bırakmanın tutkusuyla çalışıyoruz. Yoğun tempomuz, teknolojiyi işimize entegre etme çabamız ve yenilikçi yapımız zaman zaman yorulduğumuzu hissettirse dahi çalışanlarımızdan aldığımız güçle yılmadan yola devam ediyoruz ve işimizi çok seviyoruz.

Sevgi ve saygılarımla, Hunar ASHRAFZADE

Devamını Oku

Kalite Politikamız

  • Sıfır hata politikası ile müşteri memnuniyetini maksime ederken çalışanın haklarını gözetmeyi ve bir aile kültürü oluşturmayı,
  • Misyon, vizyon ve temel değerlerimize uygun politikalarımızı sürdürmeyi,
  • Kendisi ve iş ortakları için bilgi ve kârın korumasını taahhüt etmeyi,
  • Rekabetçi sektörde sürekli inovasyonun bir parçası olmayı,
  • Ulusal ve uluslararası standartlara uyum sağlamayı,
  • Yenilikçi, özgün, verimlilik odaklı; sürekli gelişen, öğrenen ve büyüyen sektörün öncüsü olmayı hedefliyoruz.

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001