Yönetimden Mesaj


Gelişen, değişen ve dönüşen dünyamızda hayatın bir parçası olmak ve gelecek nesillere iyilikle anacakları izler bırakmanın tutkusuyla çalışıyoruz. Yoğun tempomuz, teknolojiyi işimize entegre etme çabamız ve yenilikçi yapımız zaman zaman yorulduğumuzu hissettirse dahi çalışanlarımızdan aldığımız güçle yılmadan yola devam ediyoruz ve işimizi çok seviyoruz. İçimizde olan bu tutku, yetiştiğimiz coğrafyanın güzelliğiyle birleşiyor ve bizleri hep daha iyinin, daha temizin olduğu konusunda araştırmalarımızda motive ediyor. doğadan kopuk bir hayat yerine parçası olduğumuz versiyonunu hayatımıza entegre edip araçlarımızda tamamı Euro-6 yeşil motor olan 130 çekicimizi yeni modellerle düzenli olarak değiştirerek mümkün olan en düşük karbon salınımını yaparak seferlerimizde “yeşili koru” sloganıyla dünyanın dört bir yanına yükünüzü taşıyoruz.


Çıktığımız bu yolda sürdürülebilir, şeffaf ve dürüst bir şirket politikasıyla istihdam yaratmaya devam ederken müşterilerimizin her türlü talep ve isteklerini yerine getirebilmek, “tam zamanında doğru yerde” olabilmek için 5 ülkede temsil ofis, tır parkları ve depolarımızla hizmet veriyoruz.


Karayolu taşımacılığıyla başladığımız bu yolda  Amerika, İtalya, Türkiye, Gürcistan ve Azerbaycan’da bulunan ofislerimiz; İtalya ve Türkiye’de bulunan depomuzla havayolu, denizyolu, demiryolu ve multimodal taşımacılıkla mesafelerin karşısında duruyoruz. Büyümeye, gelişmeye ve en önemlisi öğrenmeye olan inanç ve saygımızla sektörde öncü olmaya devam edeceğiz.Sevgi ve saygılarımızla...