Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı hizmetimiz ile Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve BDT ülkeleri arasında karayolu köprüleri kuruyoruz.

Valour Lojistik olarak gelişmiş ve birbirine entegre hizmetlerimiz sayesinde, karayolu yük taşımacılığıyla kalmıyor dilerseniz size havayolu/denizyolu/trenyolu gibi birçok ulaşım sistemini birleştirerek hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınız ve bütçeniz önceliğimiz olmayı bir saniye olsun bırakmıyor. Avrupa'nın esnek karayolu taşımacılığı ve mal skalasının farkındayız ve bizde bu talebi en doğru şekilde karşılayabilmek adına, sevkiyat hizmetleri, komple kamyon yükleri (FTL), parsiyel kamyon yükleri (LTL) konusunda size yardımcı olabiliriz.

Havayolu Taşımacılığı

Şehirlerarası ve uluslararası yükünüz aynı gün kargo imkanıyla bizimle güvende. Valour Lojistik olarak yüksek kalite, hız ve güvenirlik prensipleriyle çıktığımız bu yolda iş ortaklarımızla gün geçtikçe büyüyor ve sizler için en uygun hizmeti sağlama gayretiyle çalışıyoruz. Alanında uzman kadromuzdan ve sektördeki tecrübemizden güç alarak uzakları yakınlaştırıyor süreleri ise kısaltıyoruz. İthalat ve ihracat yapan müşterilerimize dünya ticaretinde rekabet avantajı sağlamak adına konteyner (komple ve parsiyel) forwarding hizmeti sunuyoruz.

Denizyolu Taşımacılığı

Kıtalararası deniz taşımacılığı iş ortağı olarak Valour Lojistik, geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile sektörün tüm alanlarında global tedarik ve dağıtımı temsil eder. Ayrıca, tedarik zincirinin tamamında duruma özel tasarlanmış, özellikli ve sektöre özgü çözümler sunar.

Valour Lojistik, taşımanın güvenilirliği ve zamanında yapılması için gerekli tüm cihazları, konteynerleri ve diğer ekipmanları bulundurmaktadır. Şirketimiz denizyolu taşımacılığı içerisinde navlun, liman ve antrepo hizmetleri, kargo sigortası gibi bir dizi ek hizmet vermektedir. Karadeniz, Hazar ve diğerlerine feribot sağlıyoruz. Limanlarda kargo elleçleme ve depolama yapılacaktır. Taşıma sırasında güvenliği sağlayacak özel kargolar için konteynerler bulunmaktadır. İstediğiniz zaman kargonuzun nerede olduğunu da takip edebilirsiniz.

Multimodal Taşımacılık

Multimodal taşımacılık tek tip sevkiyat taşımacılığının aksine birden fazla taşımacılığın kombine edildiği taşıma biçimidir. Denizyolu, havayolu, demiryolu ve karayolu taşımacılığının birbirine eşleştirilerek maliyetin ve zamanın optimize edildiği bu taşımacılıkta aynı zamanda çevre dostu olmasıyla da öne çıkmaktadır.

Demiryolu Taşımacılığı

Raylı taşımacılık çözümleri maliyet ve zamanlama açısından firmalara birçok avantajı beraberinde getiriyor. Valour Lojistik Türkiye’de etkin demiryolu taşımacılığı sunan az sayıdaki lojistik firmasından birisidir. Uzman kadrosu ile raylı taşımacılığın avantajlarını müşterilerine sunuyoruz.

Demiryolu taşımacılığı, bazen malların ulaşılması zor bölgelere taşınmasının tek yoludur. Avantajlarından biri, bu tür taşımacılığın düzenli olması ve malların zamanında teslimi için gerekli olan hava koşullarına bağlı olmamasıdır. Özel araçlar, inşaat ekipmanları ve diğerleri dahil olmak üzere her hacimde yükün taşınması mümkündür. Uzmanlarımız uygun bir rota geliştirecek ve eşyalarınızı herhangi bir zarar görmeden adrese teslim edecektir. Ayrıca gerekli tüm belgeleri de sağlıyoruz. Firmamız kargonuzun tüm güzergâh boyunca güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Depolama Hizmetleri

Müşteri ihtiyacının karşılanmasındaki hassasiyetle farklı sektörlerdeki yükünüzü depolama, gümrükleme ve dağıtım faaliyetlerinizi üstleniyoruz. Sizde stok yönetim maliyetlerini düşürmek ve dünya standartlarındaki hizmet kalitemizle ticaretinizi kolaylaştırabilirsiniz.