Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Proje taşımacılığında dikkat edilmesi gerekenler oldukça büyük öneme sahip hususlardır. Bu hususlar, taşınan yükün zarar görmemesi, projenin aksamaması ile ilgili büyük öneme sahiptir.

Firmamız Valour, proje taşımacılığında dikkat edilmesi gerekenler konusunda oldukça hassas bir yönetim politikasına sahiptir. Bu kapsamda, ağır yüklerin uygun yöntemlerle taşınması ve yüklerin taşınabileceği standartlara uygun araçlara sahip olunması ön plana çıkar.

Proje taşımacılığında; planlama çalışması, maliyet analizi, araştırma ve operasyonel uygunluk seviyesi dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır. Valour, ilgili tüm alanlarda kuruluşundan günümüze profesyonel hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra, her bir personeli alanın deneyim sahibi profesyonel ekiplerdir.

Proje Lojistiği

Firmamız Valour’un tamamını karşıladıkları sırasıyla şöyledir;

  • Planlama çalışması,
  • Maliyet analizi ve araştırması,
  • Operasyonel uygunluk,
  • Yasal uygunluk,
  • Operasyon safhası,
  • Denetleme,
  • Gözetim,
  • Bilgilendirme,

Proje taşımacılığı kapsamında en önemli unsurlardan biri de, kullanılacak olan güzergahın doğru belirlenmesidir. Hangi ulaşım yolunun seçileceği taşımacılıkta büyük bir öneme sahiptir.

Planlama çalışması, izlenilecek yol ve güzergahın belirlenme çalışmasını kapsar. Ardından maliyet analizi yapılır. Müşteriye taşımanın ne kadar tutacağının bildirilmesi bu kısımda gerçekleştirilir.

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı kapsamında bir diğer önemli unsur, operasyonel uygunluktur. Bu planlamanın yapılması, taşımacılık için gerekli ekip oluşturulmasını ve ekipmanların temin edilmesini kapsar.

Proje taşımacılığı denildiğinde belki de en dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi olarak ön plana çıkar. Yetersiz ekipman tedariği, ciddi sorunlara neden olabilir ve lojistik safhasında büyük sorunlar ortaya çıkarabilir. Ekip elemanlarının ise, profesyonel ve deneyim sahibi olmaları büyük önem taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.