DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Kıtalararası deniz taşımacılığı iş ortağı olarak Valour Logistics, geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile sektörün tüm alanlarında global tedarik ve dağıtımı temsil eder. Ayrıca, tedarik zincirinin tamamında duruma özel tasarlanmış, özellikli ve sektöre özgü çözümler sunar.

Denizyolu taşımacılığının avantajları

Düşük nakliye maliyetleri

Deniz, uzun mesafeli taşımalar için en düşük maliyetli taşıma modudur.

Coğrafi erişilebilirlik

Kıtalararası nakliye mümkündür.

Yükleme-boşaltma işlemlerinde kolaylık

Standartlaştırılmış intermodal konteynerler, yükleme ve boşaltma işlemlerini kolaylaştırır.

Çok amaçlı

Deniz taşımacılığı, ağır ve dökme yükler de dahil olmak üzere her türlü kargoyu sevk etmeye izin verir.

Güvenilirlik

Malların yüklenmesi ve boşaltılması limanda sıkı kontrol altında yapılmaktadır. Konteynerlerin tasarımı, nakliye işlemi sırasında malların tam güvenliğini sağlar.

Deniz Taşımacılığı

Ana ayırt edici özelliği, her hacimdeki malların yanı sıra son derece tehlikeli malların deniz yolu ile taşınabilmesidir. Ve pratikte herhangi bir bozulma ve mal hırsızlığı görülmez, mallarını uzun mesafelerde taşıyan herhangi bir müşteri için en önemli andır. “Valour Logistics”, taşımanın güvenilirliği ve zamanında yapılması için gerekli tüm cihazları, konteynerleri ve diğer ekipmanları bulundurmaktadır. Şirketimiz denizyolu taşımacılığı içerisinde navlun, liman ve antrepo hizmetleri, kargo sigortası gibi bir dizi ek hizmet vermektedir. Karadeniz, Hazar ve diğerlerine feribot sağlıyoruz. Limanlarda kargo elleçleme ve depolama yapılacaktır. Taşıma sırasında güvenliği sağlayacak özel kargolar için konteynerler bulunmaktadır. İstediğiniz zaman kargonuzun nerede olduğunu da takip edebilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerine güvenilir bir rota ve zamanında teslimat sağlayacağız.